О нас

MVT PLUS Міжнародна торгово-виробнича компанія, яка була заснована у 2008 році.

У сферу діяльності компанії входить виробництво, постачання та сервісна підтримка електротехнічного обладнання на середню та високу напругу від 3,3 до 550 кВ.

Виробничі підрозділи MVT PLUS знаходяться на території таких держав як Республіка Сербія, Індія, Україна. Геолокація підприємств дозволяє здійснювати доставку нашого обладнання у будь-яку точку світу, у найкоротші терміни, що в умовах глобального бізнесу є незаперечною перевагою. Для зручності наших замовників відкриті офіси в Республіці Польща та Республіці Казахстан.
Все обладнання, яке постачає наша компанія відповідає найвищим стандартам якості Європи, Азії, Країн Океанії та Америки. Все обладнання пройшло випробування за стандартами IEC та ANSI, в акредитованих міжнародних лабораторіях у відповідності до вимог ISO 17025, а фабрики працюють за стандартами забезпечення менеджменту якості відповідно до стандартів ISO 9001:2015, системи екологічної безпеки ISO 14001:2015, системи охорони здоров'я та безпеки праці на робочому місці відповідно до ISO 45001:2018.

У сферу компетенцій MVT PLUS входить виробництво та постачання наступного обладнання та комплектуючих:

Вимірювальні трансформатори струму з литою ізоляцією на напругу від 3 до 145 кВ
Вимірювальні трансформатори напруги з литою ізоляцією на напругу від 3 до 145 кВ
Вимірювальні трансформатори струму з масляною внутрішньою ізоляцією, герметичного виконання на напругу від 110 до 550 кВ
Вимірювальні трансформатори напруги з масляною внутрішньою ізоляцією, герметичного виконання на напругу від 110 до 550 кВ
Роз'єднувачі внутрішньої установки на напругу від 6 до 123 кВ
Роз'єднувачі зовнішньої установки з центральним розривом на напругу від 24 до 550 кВ
Роз'єднувачі зовнішньої установки з подвійним розривом на напругу від 24 до 550 кВ
Роз'єднувачі зовнішньої установки рублячого типу на напругу від 6 до 363 кВ
Заземлювачі зовнішньої установки на напругу від 6 до 363 кВ
Колонкові вимикачі зовнішньої установки від 110 до 550 кВ
Вакуумні вимикачі зовнішньої установки від 25 до 35 кВ
 Сервісна служба нашої компанії забеспечує супровід при монтажі обладнання, навчання персоналу роботі з обладнанням, повне гарантійне та післягарантійне обслуговування. 

MVT PLUS надає підтримку у проектуванні нестандартних та складних рішень для об'єктів енергетики напругою до 362 кВ.

Ми завжди відкриті до нових викликів сучасності, та робимо все можливе для посчачання лише якісного обладнання нашим Партнерам.